+38 (044) 503 27 86 (87,88) / Почта: sale@buro.kiev.ua

Вход для клиентов

Логин
Пароль
Забыл пароль

канцелярський кошик

Канцтовары с доставкойНаличие товара и его стоимость уточняйте у менеджера !!!

 

 

 

 

 

Акции

Все акции

Новости

Все новости
29.09.2011

Новинки в ассортименте ТМ «ZiBi»! Ножницы детские.

Новинки в ассортименте ТМ «ZiBi»! Ножницы детские.

Безопасность – главное в товарах для детей! Детские ножницы ТМ «ZiBi» разработаны специально для детей - закру...

Обзоры

Uni Posca - Творчість без обмежень

Творчість без обмежень?

 

Чи замислювалися ви, що таке творчість і чи можна дитячі малюнки вважати творчістю? Коли дитина взагалі починає «творити»?

Одна з необхідних та обов’язкових умов справжньої творчості – це невимушеність, безпосередність, «справжність» та чесність. Саме про такі твори кажуть «запало в серце», «припало до душі»… А хто у світі ще здатен бути так само безпосереднім і при цьому чесним, як дитина?

Тож здатність до творчого самовираження починається саме у ранньому дитинстві, тоді, коли усі почуття, думки та настрій потрапляють на папір без обмежень, коли малюнок створюється не для того, щоб комусь сподобатися, а просто «від душі».

Який вплив має творчість на життя та розвиток дитини? Приклад: дитина намалювала будиночок на папері і несе показати рідним свій малюнок. Мама з татком у захопленні, бабуся - в екстазі: дитина має Талант! Дитина робить висновок, що малювання - це гарне заняття, до того ж спосіб привернути до себе увагу. А головне – стає більш відкритою та впевненою у собі. Вчиться спілкуватися, висловлювати свої думки, розвиває фантазію та мислення.

Дитина росте, і разом з нею росте нестримне бажання вдосконалити світ, зробити його кращим, яскравішим. Як можна втриматися, маючи таку гарну мету? І от вже батькам доводиться пояснювати, що малювати можна лише на папері і бажано за столом, бо як інакше вберегти меблі, речі та стіни від «вдосконалення» юним художником? І стає питання: чи не втратить дитина того первісного творчого пориву, вільної уяви, здатності творити? Чи не стане їй нудно від нескінчених «тут не можна»? Чи не відмовиться вона взагалі від цього способу самовираження та самовдосконалення?

Зрозуміло, що краще витратити півгодини для сумісного з дитиною творчого процесу, отримавши в результаті задоволення та впевнену у собі творчо розвинену дитину, ніж витратити годину на виправлення результатів «невпорядкованої творчості», та дитину ображену і засмучену, адже вона хотіла зробити стіну, шафу, мамину улюблену спідницю ще гарнішою! Як і будь-який інший процес, дитяча творчість потребує впорядкування, а зовсім не обмеження. До того ж сьогодні існує безліч матеріалів, що допоможуть батькам у такому нелегкому, але ж такому необхідному та захопливому процесі як виховання. Одними з таких матеріалів є маркери POSCA (пóска) від компанії UNI Mitsubishi Pencil.

Компанія UNI Mitsubishi Pencil займається виробництвом пишучого приладдя з 1887(!!!) року. Тож має неабиякий досвід, традиції якості та безпеки виробництва, використовує найсучасніші технології, безпечні для людей та довкілля.

Маркери UNI – POSCA – це те, про що сучасні батьки могли тільки мріяти в своєму не такому вже й далекому дитинстві. Це просто неймовірні маркери для малювання, оформлювальних робіт та власного хобі! Вони залишають насичений непрозорий слід не тільки на папері та картоні, а й на пластику, склі, дереві, камені, металі, кераміці, тканинах з натуральних волокон, фотознімках, повітряних кульках, тощо. До того ж є величезний вибір кольорів - для необмеженої творчості! Після повного висихання чорнила витримують навіть прання речей з малюнком, зробленим POSCA!

Тепер лялькові посуд, столик та стільчик, коробка для іграшок, гараж для машинок, та й самі машинки, кубики та м’ячики є об’єктом для застосування творчої фантазії! Яке вбрання для ляльок може створити юна леді! Додати святкового настрою у  день народження можна, розмалювавши за допомогою POSCA не тільки листівки, а й повітряні кульки, що зробить свято ще більш веселим та захоплюючим! І Мама з бабусею згадають дитинство і знову переживуть ті незабутні для кожної людини моменти безтурботного дитячого щастя!

Як завжди, відповідь на одвічні питання є, і вона проста, як і все геніальне!

Маркери UNI – POSCA – творчість без обмежень!